18.08.2014 (18:30)

EskaROCK: George Ezra "Wanted On Voyage" do zgarnięcia!Ukochane miasta, miłość, podróże i wiele wiele więcej. Debiutancka płyta, jaką niedawno wydał George Ezra, Wanted On Voyage,  bije rekordy sprzedaży. Album tego 21 - latka o bardzo dojrzałym głosie może trafić na Wasze półki. Słuchajcie EskiROCK!

Jeśli podoba się Wam kawałek Budapest, George Ezra na pewno zachwyci Was całą płytą! Młody wokalista, którego doceniono jeszcze zanim jego debiutancki krążek ujrzał światło dzienne, może się pochwalić naprawdę bardzo spójnym i dojrzałym albumem. George Ezra Wanted On Voyage to jedna z najlepiej sprzedających się płyt 2014 roku!

EskaROCK: zgłoś swoją propozycję do Kultowej Godziny. Nagrody czekają!

Płyta Georgea Ezry Wanted On Voyage powstała na przełomie 2013/2014 w Clapham w południowym Londynie. Za produkcje debiutanckiego krążka George'a Ezry odpowiedzialny jest Cam Blackwood. George Ezra nie tylko zaśpiewał na płycie. Muzyk sam zagrał też wszystkie partie gitary, basu i klawiszy.

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam wybrać muzykę!

Album Wanted On Voyage George'a Ezry to 12 kawałków. Na wersji deluxe znalazło się 16 utworów. Płytę będziecie mogli zgarnąć w Porannej Rozgrzewce i w wieczornym paśmie Gramy Co Chcemy po 18:00!

Tracklista:

1. Blame It On Me
2. Budapest
3. Cassy O'
4. Barcelona
5. Listen To The Man
6. Leaving It Up To You
7. Did You Hear the Rain?
8. Drawing Board
9. Stand By Your Gun
10. Breakaway
11. Over The Creek
12. Spectacular Rival
13. Song 6  (tylko w wersji DELUXE)
14. It's Just My Skin   (tylko w wersji DELUXE)
15. Da Vinci Riot Police  (tylko w wersji DELUXE)
16. Blind Man In Amsterdam   (tylko w wersji DELUXE)

 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz