13.08.2014 (20:30)

Kultowa godzina w czwartek: książka o Guns N’ Roses do zdobycia!Autor bestsellerów New York Times’a, Stephen Davis, napisał genialna biografię Guns N' Roses. Książka szczegółowo opisuje każdego z członków zespołu, zdradza też nieprawdopodobne historie z życia Axla Rose. Patrząc jak krwawisz. Saga Guns N' Roses może trafić w Wasze ręce! Słuchajcie Kultowej Godziny w EsceROCK!

To jedyna pełna biografia Guns N' Roses! Książkę czyta się bardzo dobrze, chwilami ma się wrażenie, że to powieść - takie są opinie fanów zespołu.

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam wybrać muzykę!

Guns N' Roses
na całym świecie sprzedali 90 milionów płyt. Za sprawą kontrowersyjnych albumów i monstrualnych, światowych tras koncertowych zapisali się w historii hard rocka. Nikt wcześniej nie opowiedział kompletnej historii tego niezwykłego zespołu. Udało się to dopiero Stephenowi Davies'owi. Patrząc jak krwawisz. Saga Guns N' Roses to dzieło jedyne w swoim rodzaju! Właśnie tę książkę będzie miał dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski!

Lorein - Drzewa i planety - płyta do zgarnięcia w EsceROCK [VIDEO]

W Kultowej Godzinie pojawią się oczywiście same legendy rocka. Creep Radiohead, All You Need Is Love The Beatles, czy Miss You The Rolling Stones - to tylko niektóre kawałki, które usłyszycie w EsceROCK po 10:00.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz