30.07.2014 (20:30)

Kultowa godzina w czwartek: książka AC/DC "Elektryczne Kangury" do przejęcia!AC/DC Elektryczne Kangury  właśnie tę książkę w czwartkowej Kultowej Godzinie będzie miał dla Was Mariusz Nałęcz-Nieniewski! To wyjątkowa historia zespołu, która jest uważany za najbardziej paradoksalny zespół świata. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Jeżeli lubicie muzyczne biografie – to coś dla Was! W Kultowej Godzinie w EsceROCK macie okazję zgarnąć jedyną w swoim rodzaju biografię AC/DC! Książkę AC/DC Elektryczne Kangury napisał Adrian Orest. Już sam jej opis zachęca do przeczytania!

Gramy Co Chcemy: Kasabian "48:13" do zgarnięcia!

„Oto historia najbardziej paradoksalnego zespołu świata. Zespołu, który uchodzi za australijski, choć jego założyciele urodzili się w Szkocji. Zespołu, który jest uosobieniem bezpretensjonalnej prostoty, a występuje na stadionach, dając efektownie wyreżyserowane koncerty dla dziesiątków, a czasem setek tysięcy ludzi. Zespołu, który opiewając rozrywkowe podejście do życia, przetrwał tragedię po śmierci swojego charyzmatycznego wokalisty i jest uznawany za jedną z najbardziej pracowitych formacji na świecie. Zespołu, który wyrastał z rock'n'rolla lat 50. i dalej twierdzi, że nie gra nic innego, a odbierany jest jako zespół hardrockowy lub metalowy. Zespołu, który jest wielki, choć jego liderzy mają mniej niż metr sześćdziesiąt wzrostu. Oto historia AC/DC”

George Ezra "Wanted On Voyage" w tym tygodniu w Porannej Rozgrzewce!

Kultowa Godzina w EsceROCK to także urodziny Billa Berry’ego. Perkusista R.E.M przyszedł na świat w 1958 roku. Tego samego dnia, tyle że w roku 1978 urodził się perkusista zespołu Coldplay, Will Champion. W Kultowej Godzinie pojawią się też legendy rocka. Posłuchacie między innymi takich kawałków, jak The Show Must Go On Queen, czy Rock And Roll Led Zeppelin.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz