24.07.2014 (14:30)

EskaROCK: George Ezra "Wanted On Voyage" - zgarnij jego debiutancką płytę!Wanted On Voyage, debiutancka płyta George Ezry to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt roku. Ten krążek może trafić w Wasze ręce! Słuchajcie EskiROCK od 18:00!

W styczniu 2014 George Ezra został uznany za jedną z 5 największych nadziei 2014 roku przez BBC (TOP5 w plebiscycie Sound Of 2014). Nic dziwnego! Jeszcze na długo przed wydaniem debiutanckiego krążka Wanted On Voyage George Ezra narobił w muzycznym światku sporo zamieszania.

Miles Kane - wywiad. Zobaczcie video!

Najbardziej znany numer z płyty Georgea Ezry Wanted On Voyage to Budapest. George Ezra wydał go jesienią. Budapest tylko na Spotify odtworzono już ponad 10 milionów razy! Nic więc dziwnego, że jego 22 koncerty zarówno z brytyjskiej, jak i europejskiej trasy, bardzo szybko zostały wyprzedane.

Album George Ezra Wanted On Voyage został nagrany pomiędzy listopadem 2013 a styczniem 2014 w Clapham w południowym Londynie. Za produkcje debiutanckiego krążka George'a Ezry odpowiedzialny jest Cam Blackwood. George Ezra sam zagrał wszystkie partie gitary, basu i klawiszy.

Nirvana "In Utero" - kultowa płyta może trafić w Wasze ręce!

Płyta to mieszkanka elektroniki, bluesa i łagodnego rocka. Album Wanted On Voyage George'a Ezry to 12 kawałków. Na wersji deluxe znalazło się 16 utworów.

Tracklista:

1. Blame It On Me
2. Budapest
3. Cassy O'
4. Barcelona
5. Listen To The Man
6. Leaving It Up To You
7. Did You Hear the Rain?
8. Drawing Board
9. Stand By Your Gun
10. Breakaway
11. Over The Creek
12. Spectacular Rival
13. Song 6  (tylko w wersji DELUXE)
14. It's Just My Skin   (tylko w wersji DELUXE)
15. Da Vinci Riot Police  (tylko w wersji DELUXE)
16. Blind Man In Amsterdam   (tylko w wersji DELUXE)

 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz