16.07.2014 (15:30)

Gramy Co Chcemy: rockowe biografie do zgarnięcia!Słuchaj EskiROCK i zgarnij świetne, rockowe biografie! Michał "Majkel" Cieślik ma dla Was autobiografię wokalisty AC/DC i biografię Kings of Leon Sex On Fire.

Wiedzieliście, że wokalista AC/DC jest wielkim fanem samochodów? Tego i wiele, wiele więcej dowiecie się z jedynej w swoim rodzaju autobiografii muzyka!

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!

Wokalista AC/DC to zapalony kierowca i fan motoryzacji. W książce przedstawił zabawne, samochodowe historie - opowiedział między innymi, czym grozi jazda autobusem z fankami AC/DC i ile można wyciągnąć Aston Martinem na jedynce. Brian Johnson Gaz do dechy - autobiografia wokalisty AC/DC może trafić w Wasze ręce!

 NRD: do zgarnięcia DVD Metallica Through The Never!

Michał "Majkel" Cieślik ma dla Was także biografię The Kings of Leon: Sex on Fire. To pierwsza tak pełnowymiarowa i rzetelna biografia zespołu Kings of Leon! Michael Heatley prześledził ich losy losy od czasów, kiedy byli jeszcze mało znanym zespołem, aż do chwili, kiedy ich single Sex on Fire, Use Somebody i Notion wspięły się na szczyty list przebojów.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz