11.07.2014 (15:30)

Starter w EsceROCK: sprawdź, o czym będzie program!Dziś wieczorem posłuchacie między innymi kawałków z nowych płyt Manic Street Preachers i George'a Ezry. Pojawi się też muzyka grupy Orwels. Michał "Majkel" Cieślik zaprasza na Starter w EsceROCK!

Dzisiejszy Starter to dużo nowości. Wieczorem w EsceROCK usłyszycie między innymi kawałki z nowego albumu Manic Street Preachers Futurology. Płyta ta ukazała się zaledwie dziesięć miesięcy od premiery 11 albumu grupy Rewind The Film. Manic Street Prechers, jak sami mówią, na płytę Futurology przenieśli swoje doświadczenia w podróży po Europie.

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!

Na płycie można usłyszeć wielu gości. Wokalista Scritti Politti Green Gartside śpiewa duet z Jamesem Deanem Bradfieldem w Between the Clock and the Bed. Tymczasem niemiecka aktorka Nina Hoss pojawia się w Europa Geht Durch Mich.

Za produkcję płyty odpowiadają Manic Street Preachers, Loz Williams i Alex Silva z The Holy Bible. Singiel zapowiadający nową płytę Manic Street Preachers Futurology to Walk Me To The Bridge.

EskaROCK: zostań rockowym ekspertem. Pomóż nam wybrać muzykę!

Michał „Majkel” Cieślik przyjrzy się też bliżej nowej płycie młodego wokalisty, George’a Ezry. Wanted On Voyage, jego debiutancki krążek, nieźle namieszał na muzycznej, światowej scenie.

Przypomnijmy, autor płyty Wanted On Voyage George Ezra znalazł się na liście BBC Sound Of 2014 oraz MTV Brand New 2014. I to na długo przed zapowiadaną lipiec premierą jego debiutanckiej płyty!

Dziś wieczorem pojawi się też muzyka grupy The Orwells.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz