08.07.2014 (15:30)

Jarocin Festival 2014: bilety na 1 dzień wyprzedane! Powalczcie o karnety w EsceROCK! [VIDEO]Jarocin 2014 zbliża się wielkimi krokami. Festiwal w Jarocinie rozpocznie się 18 i potrwa do 20 lipca. Bilety na 1 dzień Jarocin Festival 2014 zostały wyprzedane! Zobaczcie, jak było w ubiegłym roku i powalczcie o 3 - dniowe, dwuosobowe karnety na tę imprezę!

Jarocin 2014 startuje dokładnie 18 i potrwa do 20 lipca. To jedna z najważniejszych polskich imprez muzycznych. Pod obecnym szyldem Jarocin Festival odbywa się od 1970 roku. Wcześniej funkcjonował jako przegląd muzyczny Wielkopolskie Rytmy Młodych.

EskaROCK: wywiad z Guano Apes. Posłuchaj całości!

Z roku na rok Jarocin Festival stawał się coraz większą i coraz bardziej znaną imprezą, na której zaczęły pojawiać się gwiazdy nie tylko z całej Polski, ale też Europy i świata.

Zainteresowanie tegorocznym Jarocin Festivalem jest tak wielkie, że zabrakło biletów na 1 dzień imprezy! planowaliście się tam wybrać? Nic straconego! Do końca końca tygodnia Darek Król będzie miał dla Was podwójne karnety na 3dni festiwalu! Słuchajcie EskiROCK od 13:00!
 
Przypomnijmy, pierwszego dnia w Jarocinie wystąpią m.in. Grabaż 30 (Strachy na Lachy & Pidżama Porno), Anathema, Dezerter, The Real McKenzies, czy Maleo Reggae Rockers.

Ponadto, między 18 a 20 lipca na Jarocin Festivalu zobaczyć będzie można: Matisyahu, Comę, Kult, You Me At Six, Luxtorpedę i wielu innych!

Karnety i bilety jednodniowe na sobotę i niedzielę dostępne są jeszcze we wszystkich punktach sprzedaży.

Zobaczcie, jak na festiwalu w Jarocinie było w ubiegłym roku!

 
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz