04.07.2014 (20:30)

Kultowa godzina w sobotę: Pink Floyd, U2, Eurythmics [VIDEO]Kultowa godzina w sobotę: premierę na żywo miał kawałek Pink Floyd Wish You Were Here, legendy rocka, zespół U2 zagrał w Chorzowie, powiemy też o tym, że grupa Eurythmics przekazała cały dochód z trasy koncertowej na cele charytatywne.

W 1975 roku legendy rocka, grupa Pink Floyd po raz pierwszy wykonała kawałek Wish You Were Here. Pink Floyd wystąpili wtedy podczas festiwalu w Knebworth.

Jarocin Festival: karnety od poniedziałku do zdobycia w EsceROCK!

W 2005 zespół U2 wystąpił w Chorzowie przed 70 tysiącami fanów. Podczas wykonywania kawałka New Year's Day U2 dostało od fanów niesamowitą niespodziankę - zgromadzeni na trybunach stadionu widzowie wyjęli białe chusty i koszulki, a ci zgromadzeni na płycie - czerwone. Tym samym ułożyli gigantyczną polską flagę.

Gracie Co Chcecie - ułóż swoją własną godzinę muzyki w EsceROCK!


Po reaktywacji, w 1999 roku Eurythmics zdecydowali się przekazać cały dochód ze swojej pierwszej po 10 latach przerwy trasy na cele charytatywne. Duet ogłosił to na zacumowanej na Tamizie łodzi Greenpeace Rainbow Warrior.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz