04.07.2014 (12:30)

Starter w EsceROCK: dziś między innymi Kongos i The Acid!Nowe płyty Kongos i Klaxons, a także uzależniająca muzyka grupy The Acid - w dzisiejszym Starterze możecie spodziewać się dużo dobrego grania! Zaprasza Michał "Majkel" Cieślik!

Po 21:00 czeka Was prawdziwa muzyczna uczta! W dzisiejszym Starterze w EsceROCK posłuchacie między innymi rewelacyjnej płyty zespołu Kongos. Lunatic, krążek wydany w 2012 roku dopiero teraz zdobył należytą uwagę. Kongos Come With Me Now to jeden z najchętniej słuchanych kawałków w USA! Zespół Kongos to czterej bracia - synowie Johna Kongosa, znanego południowoafrykańskiego wokalisty i kompozytora, który ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt.

Jarocin Festival: karnety od poniedziałku do zdobycia w EsceROCK!


Dzisiejszy Starter w EsceROCK to także muzyka zespołu The Acid. Liminal, genialna płyta tego zespołu, miała swoją premierę 2 czerwca.

Organek "Głupi" na żywo w Sanatorium. Posuchajcie kawałków z nowej płyty Organka!

Poza tym Michał "Majkel" Cieślik zaprezentuje Wam piosenki z nowej płyty Klaxons. Pojawią się też starsze brzmienia - kawałki takich grup, jak New Order, czy Stone Roses.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz