30.06.2014 (14:00)

To Tylko Sport w EsceROCK: sprawdź, o czym będzie program!W programie To Tylko Sport Jacek Niewęgłowski i Konrad Olszewski porozmawiają nie tylko o mundialu. Dziś wieczorem posłuchacie też między innymi o porażce polskich siatkarzy. W studio, na żywo,  pojawi się też trener Jacek Wójcik.

Mundial 2014 zakońćzy się za 2 tygodnie. Przypomnijmy, 20 w historii Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej rozpoczeły się 12.06.2014. Mundial potrwa do 13 lipca.

NRD: do zgarnięcia bilety na koncert Deap Vally!

Jacek Niewęgłowski i Konrad Olszewski porozmawiają też o zakończonym Rajdzie Polski. Ostatnią, piątkową próbę 71 Rajdu Polski wygrał aktualny mistrz świata, Francuz Sebastien Ogier (VW Polo WRC). Robert Kubica (Ford Fiesta WRC) uzyskał trzeci czas, co daje mu ósme miejsce w klasyfikacji generalnej.

Organek "Kate Moss" na żywo w NRD. Zobacz video!


Kolejnym tematem dzisiejszego programu To Tylko Sport w EsceROCK będzie przegrany mecz siatkarskiej Ligi Światowej. Polacy zostali pokonani przez reprezentację Iranu. Po tej porażce spadli na czwarte miejsce w tabeli grupy A i o udział w turnieju finałowym będą walczyć z Brazylią.

Gościem Jacka i Konrada będzie trener piłkarski Janusz Wójcik.


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz