22.06.2014 (15:00)

Bilety na koncert Damona Albarna do zdobycia w NRD!Na Festivalu Malta wokalista takich kapel jak Gorillaz, czy Blur będzie promował swoją solową płytę, Everyday Robots. Damon Albarn już 29 czerwca zagra koncert w Starej Gazowni w Poznaniu. W EsceROCK możecie zdobyć zaproszenia na jego koncert!

Fani Damona Albarna odliczają dni! Lider Blur i Gorillaz zagra koncert podczas Malta Festival 2014. Damon Albarn przyjedzie do Poznania, aby promować swoją pierwszą solową płytę zatytułowaną Everyday Robots. Heavy Seas Of Love, numer który promował to wydawnictwo, znacie doskonale z anteny EskiROCK!

EskaROCK: kultowe słuchawki SN-50 UNITRY do wygrania!

Jak czytamy na oficjalnej stronie Festivalu Malta koncert Damona Albarna będzie pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem promującym jego wyczekiwany przez fanów na całym świecie, solowy album Everyday Robots.

Przypomnijmy, krążek ukazał się dokładnie 28 kwietnia. Znalazło się na nikm 12 kawałków. Solowa płyta Damona Albarna jest bardzo osobista - oprócz wspomnień z dzieciństwa Damon Albarn odnosi się też do świata, w którym żyjemy - do gier komputerowych, telefonów komórkowych i życia rozpiętego między naturą a technologią.

Poranna Rozgrzewka: bilety na koncert Deap Vally do zgarnięcia od poniedziałku!

Bilety na koncert Damona Albarna w Polsce przez cały tydzień będziecie mogli zdobyć w EsceROCK. Słuchajcie NRD po 19:00!NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz