21.06.2014 (13:00)

Poranna Rozgrzewka: do zgarnięcia bilety na koncert Deap Vally!To jeden z najgorętszych duetów amerykańskiej sceny alternatywnej. Po wydaniu płyty Sistrionix Deap Vally porównywane są między innymi do The White Stripes. Teraz będziecie mogli zobaczyć je na jedynym koncercie w Polsce!

Debiutancki album Deap Vally Sistrionix to ostre, retro-rockowe granie. Płyta ukazała się latem 2013. Deap Vally do tej pory nie tylko podbiły rynek - udało im się zachwycić też samego Marilyna Mansona! "Czy mogę zostać Waszym groupie?" - miał powiedzieć artysta po tym, gdy zobaczył Deap Vally w akcji.

EskaROCK: Nowa plyta Eda Sheerana "X" do wygrania w przyszłym tygodniu!

Zespół Deap Vally to Lindsey Troy (gitara, wokal) i Julie Edwards (perkusja, wokal). Dziewczyny zagrały już z wieloma światowej sławy gwiazdami - od supportów The Vaccines i Yeah Yeah Yeahs, aż po Muse, Mumford & Sons i Iggy'ego Popa!

Po nagraniu singla Gonna Make My Own Money Deap Vally podpisały kontrakt z Island Records. Nad ich debiutanckim krążkiem pracowały w Infrasound Studio w LA pod okiem producenta The Mars Volta, Larsa Stalforsa.

Nowa propozycja do NRD: Kings Of Leon "Don't Matter"

O tym, jak duet sprawdza się na żywo, będzie mogli przekonać się 7 lipca w krakowskim klubie Lizard King. Bilety na koncert Deap Vally w Polsce będziecie mogli zdobyć w EsceROCK. Słuchajcie Porannej Rozgrzewki!

ZAJAWKA KONCERTU:
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz