20.06.2014 (13:00)

EskaROCK: Nowa plyta Eda Sheerana "X" do wygrania w przyszłym tygodniu!Na tę płytę czekamy od kilku miesięcy! Ed Sheeran X ukaże się już 23 czerwca! Wokalistę znacie z anteny EskiROCK. Ed Sheeran Sing świetnie radzi sobie w NRD! Jak będzie z pozostałymi numerami z płyty?

To nie pierwszy album, jaki nagrał Ed Sheeran. X ukaże się dokładnie 23.06.2014. Ed Sheeran wcześniej wydał album zatytułowany +. The A Team, czy Lego House - to najbardziej znane kawałki z deebiutanckiego krążka Eda Sheerana. Płyta, zaledwie tydzień po premierze, sprzedała się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy. I to tylko w Anglii!

Nowa propozycja do NRD: Kings Of Leon "Don't Matter"

Ed Sheeran nową płytę X nagrywał w najróżniejszych miejscach świata. W pracach nad albumem pomagali mu między innymi współpracujący z Red Hot Chilli Peppers Rick Rubin, Pharrell Williams, Benny Blanco, Jeff Bhasker, Johnny McDaid, czy odpowiedzialny za produkcję jego poprzedniej płyty Jake Goslin.

Jarocin Festival: karnety już wkrótce do zdobycia w EsceROCK!


Płyta Eda Sheerana X ukaże się już w poniedziałek. Znajdzie się na niej 12 kawałków. Na wersji deluxe pojawi się też numer I See Fire. Ed Sheeran napisał go specjalnie na ścieżkę dźwiękową do filmu Hobbit: Pustkowie Smauga.

Tracklista:

1. One
2. I'm A Mess
3. Sing
4. Don't
5. Nina
6. Photograph
7. Bloodstream
8. Tenerife Sea
9. Runaway
10. The Man
11. Thinking Out Loud
12. Afire Love
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz