18.06.2014 (12:00)

Radar: DVD Carrie codziennie do zgarnięcia!Komedie romantyczne to nie Wasza bajka? Słuchajcie EskiROCK od 16:00! W Radarze do wygrania adaptacja debiutanckiej powieści Stephena Kinga, Carrie!

Film, któy jest trzecią adaptacja prozy Stephena Kinga, jest do zdobycia w Radarze. W EsceROCK możecie wygrać najnowsze DVD Carrie. To historia mieszkającej w małym miasteczku w stanie Maine nastolatki. Nieśmiała i poniżana przez uczniów dziewczyna żyje w cieniu swojej religijnej matki. Akcja filmu zaczyna się wtedy, kiedy tytułowa Carrie odkrywa w sobie zdolności telekinetyczne.

NRD: płyta Linkin Park "The Hunting Party" może być Twoja!

Zbliża się bal maturalny. Sue Snell, jedyna klasowa koleżanka Carrie, namawia swego chłopaka, by ten poszedł na bal z niechcianą przez nikogo dziewczyną. Niestety, pozostałe uczennice knują szatański plan upokorzenia Carrie na balu maturalnym.

EskaROCK: wywiad z zespołem Perfect. Posłuchaj całości!

Film Carrie zrealizowano na podstawie debiutanckiej powieści Stephena Kinga. Wcześniejsza ekranizacja to film Briana De Palmy z 1976. Grające tam matkę i córkę Piper Laurie i Sissy Spacek za swe role otrzymały nominacje do Oscara. Według krytyków, obok Egzorcysty Lśnienia to jeden z najwybitniejszych filmów grozy.NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz